CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEWarrior BIO 200g

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:62131977
Výrobce:Ancestral superfoods - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:622 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Warrior BIO 200g

100% přírodní živá strava jako optimální zdroj bílkovin (70%) a metabolický detox. Speciálně vyvinutý holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí pro větší sílu, energii.

Čisté ingredience pouze v kvalitě BIO a 100% RAW, navíc bez lepku.
Tradiční receptura našich předků z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin.
Produkt neobsahuje umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu.

Speciálně vyvinutá receptura pro optimální příjem bioaktivních bílkovin, enzymů, probiotických kultur a aminokyselin, která dodává sílu a vitalitu.
Produkt je bohatý na rostlinné bílkoviny s rovnováhou alkalických kyselin (metabolický detox). To posiluje odolnost a koncentraci, pomáhá budovat a chránit svalovou hmotu, regenerovat po zátěži, obnovuje energii a podporuje dobrou kondici (obnova střevního mikrobiomu).

Funkční jídlo vhodné pro ženy i muže, stejně jako pro všechny věkové skupiny. Ideální volba pro zahájení rušného dne, pro zotavení po intenzivním tréninku, nebo na svačinu mezi jídly kdykoliv během dne.

Klíčení & fermentace + bílkoviny: 4 složky = naklíčené konopí v kvalitě BIO, fermentované hnědé rýžové otruby v kvalitě BIO, protein z hnědé rýže v kvalitě BIO, protein ze žlutého hrachu v kvalitě BIO.
Fytonutrienty: 7 složek = brusinky v kvalitě BIO, maliny v kvalitě BIO, ostružiny v kvalitě BIO, extrakt z borůvek v kvalitě BIO, jahody v kvalitě BIO, granátové jablko v kvalitě BIO, extrakt z citronu v kvalitě BIO.
Živé kultury na bázi rostlin: 3 složky = probiotické kultury (lactobacillus, bifidobacterium bifidum), sušené droždí v kvalitě BIO.

Vývoj tohoto produktu vycházejícího z tradičních receptur, je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy. Celý proces klíčení a fermentace semen jako koncept, byl vyvinut ve spolupráci se špičkovým týmem evropských specialistů, který zkoumal přínos klíčících a fermentovaných potravin u jednotlivých pacientů. Výsledkem je jedinečná naturální technologie (know-how), která nejenže optimalizuje obsah živin v produktu, ale navyšuje přítomností přírodních enzymů celkový bioenergetický potenciál. Mluvíme tedy jak o fermentaci části semen, tak o jejich klíčení, které trvá 36 hodin. V okamžiku kdy klíčení dosáhne maximální koncentrace bioaktivních látek, celý proces je zastaven a produkt je za nízkých teplot šetrně a pomalu dehydratován.
Složení:
Rýžový protein, hrachový protein, konopný protein z naklíčených semen, otruby z naklíčené a fermentované hnědé rýže, sušený prášek z ovoce (brusinky, maliny, jahody, černý rybíz a granátové jablko), xantanová guma, extrakt z brusinek, extrakt z citrónu, komplex probiotik (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), alpská sůl, sladidlo steviol-glykosidy, sušené inaktivované kvasnice.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1552 kJ
Sacharidy - uhlohydráty9.2 g
Sůl0.21 g
Tuky4.8 g
Vláknina8.6 g
Z toho cukry6.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny1.1 g
Bílkoviny - proteiny70.6 g
Energetická hodnota371 kCal
Dávkování:
2 polévkové lžíce denně (cca 20 g). 1 polévkovou lžíci přidejte ke 100 - 150 g ovoce (např. banány a jahody) a smíchejte se 700 ml tekutiny (čerstvá šťáva, sójové nebo rýžové mléko) v šejkru. Upozornění: Skladujte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost uvedena na zadní straně obalu.

Měrná cena: 311 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Himalájská sůl hrubá 1kg sáček

100% RAW Kokos 1kg

Druidess BIO 200g

Spiruline VEGE 250 g spirulina
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna