CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEWheat Grass Powder BIO 200g

0x
Z
I
R
 
Kód zboží:62131928
Výrobce:Purasana
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena440 Kč
Sleva:7%
Cena:411 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Wheat Grass Powder BIO 200g

Zelená pšenice má detoxikační účinek díky obsahuje chlorofylu, dále obsahuje více než 80 různých typů enzymů a mnoho zásaditých látek. Ideální pro doplnění chybějících živin v těle.

Má poměrně měkkou, neutrální a velmi typickou chuť, ideální pro rozpuštění v nápoji dle vašeho výběru nebo pro přidání do polévek. Lze použít v šejcích, smoothies a mnoha dalších pokrmech nebo zkombinovat s jinými superpotravinami.
Složení:
100% zelená pšenice (Triticum aestivum) v prášku z Mongolska.
Dávkování:
3 vrchovaté čajové lžičky (6 g) 2x denně smíchejte s 300 ml šťávy, mléka, ovocného nebo zeleninového koktejlu. Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Pro těhotné a kojící ženy užívání výrobku doporučujeme po konzultaci s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí. Sáček těsně uzavřete po každém použití.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Strawberries 150g

Before Sleep Supermix BIO 125g

BIO psyllium 150g

Total Detox Mix BIO 125g + Liver Cleanse 125g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty