CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEPLIER Skládací tříkolka dětská svítící kola

0x
 
Kód zboží:107070066
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena978 Kč
Sleva:14%
Cena:842 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

PLIER Skládací tříkolka dětská svítící kola

Tříkolka pro náročné děti

Koloběžky jsou v poslední době velmi populárním dopravním prostředkem pro děti i dospělé. Představují jednu ze zajímavějších forem trávení volného času venku, kterou můžete ukázat vašemu dítěti. S ohledem na nejmenší děti jsme vytvořili balanční tříkolku Spokey PLIER.

Balanční tříkolka bude ideální volbou pro ty nejmenší děti. Speciální konstrukce, kde jsou dvě kolečka umístěna v přední části tříkolky, usnadňuje udržení rovnováhy a umožňuje dítěti bezpečné a pohodlné odrážení a naučí vaše dítě, jak se správně chovat na silnici. Ovládání této tříkolky je velmi jednoduché – pro zatočení postačí, když dítě přenesete váhu na jednu stranu a stočí tím směrem i řídítka.

Nejvyšší kvalita a skvělá zábava

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, zvlášť pokud se to týká těch nejmenších. Balanční tříkolka je skvělou volbou pro děti, které začínají s prvními kroky ve světě sportu. Vyrobena z lehkých a odolných materiálů uspokojí i ty nejnáročnější malé uživatele. Víme, že je důležité se odlišovat už od útlého věku, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu, v souladu s nejnovějšími trendy.

Pro usnadnění přepravy a skladování má PLIER skládací rukojeti. Nastavitelná řídítka vám umožní nastavit správnou výšku podle výšky dítěte. Polyuretanová kolečka díky své pružnosti, odolnosti a různé tvrdosti vám umožní si užít jízdu na plno na jakémkoliv typu povrchu. Větší radost z jízdy určitě přinesou i kolečka, která během jízdy svítí. Protiskluzová deska poskytuje pohodlné umístění nohou. Balanční tříkolka Spokey PLIER je určena pro děti od 2 let s hmotností do 50 kg.
Složení:
Parametry:
materiál: hliník
rukojeti: TPR
deska: nylon
nastavitelná a skládací řídítka
přední kolečka: 118 x 24 mm PU, svíticí
zadní kolečko: 80 x 24 mm, PU, svíticí
maximální hmotnost uživatele: 50 kg
norma: EN 71V této kategorii výrobků také nabízíme:


TARANIS Koloběžka, kolečka 200 mm

HASBRO NOISE Koloběžka kolečka 200 mm

DUKE Koloběžka, kolečka 125 mm

HASBRO NOISE Koloběžka kolečka 200 mm
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna