CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECreatine Gainer 2000 g

0x
B
S
R
E
C
X
 
Kód zboží:08011011
Výrobce:ATP
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena650 Kč
Sleva:41%
Cena:383 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


BS Blade 100% Whey Mass gainer 6000g

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Creatine Gainer 2000 g

Creatine Gainer - vysoce účinná kombinace 100% Kreatin Monohydrátu a kvalitních syrovátkových bílkovin ve směsi se sacharidy. Celkově zabezpečuje dostatečný energetický příjem pro zvýšení objemu svalové tkáně. Obsahuje speciální složení sacharidů na rychlý zisk energie, efektivní zvýšení zásob svalového glykogenu a omezují tvorbu tukové tkáně. Předností je snížený obsah tuků a to převážně ve formě esenciálních mastných kyselin, podporujících tvorbu poškozených membrán svalových buněk. Je obohacen o směs důležitých vitaminů a minerálních látek, které přispívají k urychlení regenerace, oddálení svalového vyčerpání a doplnění energie po náročném tréninku. Současné užívání WPC - syrovátkového proteinového koncentrátu se 100% Kreatinem monohydrát má synergický efekt a vede k výraznému pozitivnímu vlivu na tvorbu svalové hmoty a budování síly. Creatine Gainer je speciální přípravek ideální pro sportovce všech specializací, kteří usilují o zvýšení své výkonnosti. Creatine Gainer při správném dávkování plně pokrývá denní potřebu 100% Kreatin monohydrátu.
Složení:
100% Kreatin monohydrát, WPC - syrovátkový proteinový koncentrát, odtučněný mléčný protein, dextroza, náhradní sladidlo aspartam a sacharin, přírodní a přírodně identické aroma, guarová guma, l-glutamin, směs vitaminového a minerálního premixu
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1474.6 kJ
Sacharidy - uhlohydráty65 g
Bílkoviny - proteiny20.3 g
Tuky0.9 g
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
L-Glutamin700 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Kreatin monohydrát5000 mg
Dávkování:
Rozmíchejte 75 gramů Kreatin gaineru - 3 vrchovaté polévkové lžíce ve 300 ml vody 2-3x denně.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty