CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMaltox 100 maltodextrin 1500g sáček

0x
B
E
R
S
N
X
V
 
Kód zboží:85101501
Výrobce:Extrifit - pro detail klikněte
Dostupnost:2 dní
 
Běžná Cena202 Kč
Sleva:20%
Cena:162 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Maltox 100 maltodextrin 1500g sáček

Maltodextrin je polysacharid získaný z obilí. Je vyroben z pšeničného škrobu částečnou enzymatickou hydrolýzou. Vzniká spojením pěti molekul glukózy – jednoduchého cukru sloužícího jako hlavní zdroj energie pro naše tělo. Výhodou tohoto spojení je možnost pozvolnějšího uvolňování glukózy jako zdroje energie. Maltodextrin se postupně štěpí v našem střevě na jednotlivé molekuly glukózy. Ty se pak plynule vstřebávají a zajišťují stabilní zvýšení hladiny krevního cukru (glykémie). Rychlé výkyvy hladiny krevního cukru způsobené jednorázovým příjmem většího množství jednoduchého cukru vedou ke střídání pocitu sytosti a hladu. Pro sportovce není takový způsob hrazení energie optimální. Dobrého efektu se docílí právě spojením několika molekul glukózy do krátkého řetězce – maltodextrinu. Jeho použití je vhodné před výkonem, v jeho průběhu i po jeho skončení.

- není sladký
- je okamžitě rozpustný díky aglomerizaci
- je vynikajícím zdrojem sacharidů pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži
- Extrifit® Maltox 100 nepochází z Číny. Pšenice (surovina pro výrobu maltodextrinu) je vypěstována v zemích Evropské unie.
Složení:
Obsahuje 100 % maltodextrinu.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1658 kJ
Sacharidy - uhlohydráty98 g
Sůl0 g
Tuky0 g
Vláknina0 g
Z toho cukry8.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Bílkoviny - proteiny0 g
Energetická hodnota390 kCal
Dávkování:
Závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy. Doporučujeme rozložit denní dávku do 2 – 3 porcí. Rozmixujte ve 200 ml vody, džusu nebo proteinového nápoje. Vhodné je použití do tvarohů, jogurtů, ovesných vloček apod.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Sušené mléko odtučněné 1 kg sáček

Maltodextrin 1 kg sáček

Redita Steviol glycosides 450g Stevia cukr

Maltodextrin 6 4000 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna