CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGuarana extract 100 g

0x
E
Q
X
V
 
Kód zboží:45104005
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:143 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Guarana extract 100 g

Guarana patří mezi nejsilnější legální stimulanty. Je nenávyková a velice šetrná. Účinky guarany poznali již před staletími různé amazonské kmeny indiánů a využívali ji jako silný povzbuzující prostředek.

Mleté semeno obsahuje přibližně 4% kofeinu, což je téměř 2x tolik než obsahuje káva. Navíc díky obsahu theofylinu a theobrominu působí mnohem déle (až 5 hodin) a účinek není tak agresivní.

Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka. Již domorodé indiánské kmeny Jižní Ameriky věděly, že do boje se bez guarany nevydává. Dodává energii v dobách únavy a napětí.
Má vliv na metabolismus tuků, ovlivňuje a napomáhá normalizovat hmotnost. Je velice účinná při redukčních dietách. Podle našich zkušeností lidé pociťují při užívání guarany větší pocit sytosti a tedy menší potřebu doplňování energie nevhodnými potravinami obsahující tzv. rychlé cukry. Je pomocníkem, který nám pomáhá udržovat naši hmotnost pod kontrolou.

Obsahuje kofein, který pomáhá zvýšit bdělost a zlepšit koncentraci a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podává se i jako digestiv po jídle.
Složení:
Extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana Kunth) standardizovaný na 22 % kofeinu.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše, ryby.
Nutriční informace v jedné dávce:
Guarana extrakt500 mg
z toho kofein110 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku - 500 mg (1 odměrka) denně s jídlem, zapijte vodou. Použijte prosím odměrku, která je součástí balení (1 ml).

Měrná cena: 143 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Guarana 100 kapslí

Guarana 120 kapslí Paullinia cupana

Caffeine premium 200 2 x 120 tablet

Caffeine with Taurine 90 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna