CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEZelená káva CGA standardizovaný extrakt 80 kapslí Coffea arabica

0x
E
Q
X
V
 
Kód zboží:82104003
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:500 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Zelená káva CGA standardizovaný extrakt 80 kapslí Coffea arabica

Coffea arabica patří mezi nejstarší a nejznámější rostliny na světě. Z pražených zrn této rostliny se připravuje jeden z nejpopulárnějších nápojů – káva. Stále větší popularitu si však získávají i nepražená zrna této rostliny, tzv. zelená káva.

Zrna zelené kávy obsahují tělu prospěšné látky, které se však vzhledem k vysokým teplotám během pražení ničí. Zelená káva je vyhledávána především pro účinky chlorogenové kyseliny (GCA), na kterou je tento extrakt standardizován.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Extrakt zelené kávy, podobně jako běžná káva, obsahuje i přírodně se vyskytující kofein. Ve výtažku ze zelené kávy Salvia Paradise® jsou obsažena 3 % kofeinu.

Kofein z kávy pomáhá zlepšit soustředění a přispívá ke zvýšení vytrvalostního výkonu, hbitosti a bystrosti.


Doporučená denní dávka obsahuje 800 mg CGA (chlorogenové kyseliny).

Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu ze zelené kávy – Coffea arabica. Extrakt je standardizovaný na obsah CGA.
Složení:
100% Coffea arabica standardizovaný extrakt, 400 mg/tobolka. Obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Extrakt ze zelené kávy (10% ACG)400 mg
Dávkování:
Užíváme 2 tobolky 2× denně, 30 min. před jídlem. Neužívat před spánkem. Obsah: 80 ks Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu. Obsahuje kofein přírodního původu. Doplněk stravy

Měrná cena: 6 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Caffeine Kofein 60 kapslí

Aqua Kick Pear Power 300 g

ECA 90 kapslí

Guarana 120 kapslí Paullinia cupana
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna