CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEALAVIS Sanicell 60 tablet

0x
G
I
Z
K
 
Kód zboží:38073208
Výrobce:Alavis
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena622 Kč
Sleva:13%
Cena:539 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ALAVIS Sanicell 60 tablet

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů.

NYNÍ NOVÉ SLOŽENÍ – OBOHACENO O VITAMIN C A SELEN

Na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorů

Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+, které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují, přičemž je tato směs obohacena o vitamin C a selen. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunity organismu, zvýšení ochrany před nádorovými onemocněními a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě.

Sanicell™ se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell™ patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicellu™ zvyšuje.

Sanicell™ je také silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem, potlačujícím proces rozvinutí zánětů.

Mezi specifické účinky Sanicellu™ patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty jeho součástí.

Účinky přípravku Sanicell™:
◾pomáhá zpomalovat rychlost nadměrného a neřízeného buněčného dělení
◾podporuje správnou fyziologii buněk
◾podporuje činnost tzv. přirozených zabíječů (NK buněk)
◾pomáhá potlačovat zánět
◾je silným antioxidantem
◾zesiluje apoptózu (přirozený naprogramovaný zánik) rakovinotvorných bu­něk
◾podporuje inhibici metastáz
◾podporuje činnost jater a nervových buněk
Složení:
Účinné látky obsažené v přípravku Sanicell™:

Sanicell™ – patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+
Vitamin C
Selen

Obsah účinných látek v jedné tabletě:
◾patentově chráněná látka Sanicell – 500 mg
◾vitamin C – 20 mg
◾selen – 14 mg

Pomocné látky: uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, želatina obsahující oxid titaničitý, stearan hořečnatý
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín C20 mg
Selen14000 mcg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Sanicell500 mg
Dávkování:
Dávkovací tabulka: Hmotnost psa, kočky Denní dávka 1 – 5 kg 1/4 – 1/2 kapsle 5 – 10 kg 1/2 – 1 kapsle 10 – 20 kg 1 – 2 kapsle 20 – 30 kg 2 – 3 kapsle 30 – 40 kg 3 – 4 kapsle 40 – 50 kg 4 – 5 kapslí 50 – 60 kg 5 – 6 kapslí 60 – 70 kg 6 – 7 kapslí 70 a více kg 7 – 8 kapslí Způsob použití: Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování do tlamy zvířete či s kouskem potravy. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou či s kouskem potravy. Přípravek podávejte alespoň 30 minut před podáním stravy. Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky. Upozornění: V případě nádorových onemocnění je možné na začátku podávání denní dávku zvýšit na dvojnásobek až trojnásobek. Výrobce: Patron ca, s.r.o., Na Sychrově 6, 101 00 Praha 10, Česká republika, divize Partners Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 030–12/C.V této kategorii výrobků také nabízíme:


ALAVIS Hemagel 7g

Žvýkací tablety na imunitu 60 tablet

ALAVIS MSM + Glukosamin sulfát 60 tablet

Uklidňující žvýkací tablety pro psy 60 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty