CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEALAVIS Traumagel 100g

0x
G
I
Z
K
 
Kód zboží:38073305
Výrobce:Alavis - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:503 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ALAVIS Traumagel 100g

Emulgel s rychlým nástupem účinku proti zánětu a bolesti kloubů a svalů.

Přírodní přípravek, který obsahuje menthol a patentově chráněnou látku Celadrin složenou z cetylovaných esterů kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalších nasycených a nenasycených mastných kyselin zesilujících celkový pozitivní účinek.

Užívání je vhodné:
- u koní a psů s osteoartrózou
- při bolestech zad
- při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů
- pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti
- při úrazech a dalších zraněních
- při zánětu a pro podporu potlačení bolesti kloubů, vazů a šlach.

Celadrin™ je patentově chráněná látka, která systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Svým složením spojuje dvě látky, mající podobné účinky. Jednou z nich je derivát cetylu. Cetylové sloučeniny jsou mnoho let používány farmaceutickým průmyslem jako látky detoxikační, desinfekční a ve svých důsledcích protizánětlivé.

Druhou složkou je směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Toto vyvážené složení je užitečné nejenom tím, že napomáhá transportu ve vodě špatně rozpustných cetylových sloučenin, ale jak ukazuje nejnovější výzkum, tyto složky mají vlastní protektivní a fyziologický účinek. Inhibují 5-lipogenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě zhoršují.

Můžeme tedy shrnout, že složky patentově chráněné látky Celadrinu jsou přírodními antioxidanty, napomáhají proti zánětu a specificky blokují činnost nežádoucího enzymu.

Menthol je látka obsažená v mátě peprné, má mírný lokálně anestetický účinek a napomáhá prokrvení tkání, což má význam při zánětu a bolesti. Chladivý pocit je způsoben jeho schopností chemicky spouštět teplotní receptory, čímž způsobuje úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů, svalů a vazů jak akutních, tak chronických stavů.
Složení:
Celadrin™, Menthol.
Dávkování:
Nanášejte na postižené místo dle potřeby 1-3x denně dle klinického stavu. Upozornění: Skladujte v uzavřené tubě na suchém místě při pokojové teplotě. Spotřebujte do data uvedeného na tubě. Přestože se jedná o bezpečné látky, doporučujeme zamezit olizování přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Měrná cena: 503 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


ALAVIS Celadrin 500 mg 60 tablet

ALAVIS 5 mini 90 tablet

ALAVIS Trau-MAX 100g

ALAVIS MAXIMA gummies 60 tablet + 30 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna