CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBarnys triple blend 2X 90 tablet + Celafix 30 kapslí

0x
G
I
Z
K
 
Kód zboží:38173021
Výrobce:Barnys - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:848 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Barnys triple blend 2X 90 tablet + Celafix 30 kapslí

Kombo pro doplnění látek, které se přirozeně vyskytují v kloubní chrupavce a dalších kloubních strukturách. Vhodné pro osoby se zvýšenou potřebou příjmu glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, MSM, kyseliny hyaluronové a kolagenu typu II. Doplněno o vitamín C.

MAXIMA CelaFix akceleruje efekt přípravků pro pohybový aparát. Obsažená kurkuma je silný antioxidant, který přispívá normálnímu stavu kloubního systému a zdraví pokožky.
Boswellie slouží zdravému stavu kostí a kloubů.

Doplněk stravy zmírňuje náhlý diskomfort kloubního aparátu a zajišťuje rychlý nástup účinku.
Složení:
Glukosaminsulfát 2KCl 95% z korýšů, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), chondroitinsulfát sodný 90%, MSM - methylsulfonylmethan, hydrogenfosforečnan vápenatý (plnidlo), hydrolyzovaný kuřecí kolagen typu II 50%, potah tablety [hydroxypropylmethylcelulosa (zahušťovadlo), hydrogenuhličitan hořečnatý (barvivo), polydextrosa (stabilizátor), polyethylenglykol (odpěňovač), talek (látka protispékavá), středně řetězcové triglyceridy, polyvinylpyrrolidon (stabilizátor)], vitamin C (L-askorban sodný 99%, 25 % RHP), hyaluronát sodný 97%, hořečnaté soli mastných kyselin (látka protispékavá).

MAXIMA CelaFix: Komplex A-Maxima™ 500 mg (plnidlo černý sezamový olej; extrakt oddenku kurkumy dlouhé Curcuma longa, standardizováno na min. 26,6 % kurkuminoidů; extrakt pryskyřice kadidlovníku pilovitého Boswellia serrata, standardizováno na min. 1 % boswellových kyselin), hydroxypropylmethylcelulosa (vegetariánská kapsle), Komplex A-Maxima™ (kurkuminoidy 26,6%, kyselina boswellová 1%).

Vhodné i pro vegany.
Průměrné nutriční informace v 1 tabletě:
Vitamín C20 mg
Průměrné nutriční informace v 1 tabletě:
Chondroitin sulfát200 mg
Glukosamin sulfát500 mg
Kolagen typ II60 mg
Kyselina hyaluronová18 mg
MSM – methylsulfonylmethan200 mg
Dávkování:
Triple Blend x2: Pokud se užívá samostatně, dospělí užívají 3x denně 1 tabletu. V kombinaci ALAVIS™ Maxima CelaFix dospělí užívají denně 2 tablety. Užívejte nejlépe po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. Maxima CelaFix: Užívat 1 kapsli 1× denně, při náhlém diskomfortu max. 2 kapsle. Kapsle se polyká celá a zapije se dostatečným množstvím vody.V této kategorii výrobků také nabízíme:


ALAVIS Hemagel 7g

ALAVIS kloubní výživa 90 tablet

ALAVIS Celadrin 500 mg 60 tablet

ALAVIS 5 90 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna